SAP System, a Dynamics AX od Microsoft

Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa w dużej mierze zależy od optymalnego zarządzania jego zasobami. W przypadku dużych korporacji kontrolowanie stanu materiałów i półproduktów byłoby znacznie trudniejsze, gdyby nie specjalne programy informatyczne zaprojektowane z myślą o zbieraniu informacji oraz ich analizowaniu na potrzeby planowania dalszych działań. Właśnie w tym celu stosowane są narzędzia ERP wspierające proces planowania. Są to systemy informatyczne, dzięki którym zbieranie, aktualizowanie i przetwarzanie danych jest znacznie łatwiejsze.

Wśród liczących się na rynku dostawców narzędzi ERP wymienić można m.in. SAP oraz Microsoft. SAP system ma budowę modułową i działa w oparciu o jedną bazę danych, co pozwala na jego rozbudowę i zapewnia swobodny przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami firmy. Dynamics AX oferowany przez znaną firmę Microsoft cieszy się zaś dużym zainteresowaniem m.in. ze względu na fakt, że jej systemy informatyczne wykorzystywane są w licznych przedsiębiorstwach, a tym samym możliwa jest pełna integracja środowiska informatycznego. Warto jednak wiedzieć, że tego typu narzędzia powstają w oparciu o dość popularny język JAVA, co niesie ryzyko, że łatwo będzie niepowołanym osobom złamać zabezpieczenia.

System SAP zbudowany jest za pomocą znacznie mniej znanego języka programowania ABAP, a rozsądnie wybrany partner SAP z pewnością zadba o odpowiednie zabezpieczenie danych przed cyberprzestępczością. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak SAP System wypada na tle innych rozwiązań ERP, zajrzyj na http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/sap-czy-to-najlepsze-rozwiazanie-ktore-czeka-na-firmy,4394712,artgal,t,id,tm.html.

Comments are closed.

Search
Advertisement
  • Znane meble do kuchni

   49 lat ago
   W sprzedaży dostępne są różnego rodzaju meble do kuchni. Trzeba przyznać, że jest ich bardzo dużo i mogą one zostać dostosowane do praktycznie każdej kuchni i upodobań osób korzystających z konkretnego pomieszczenia kuchennego.
  • Klasyfikacja – piedestał życia ludzkiego

   49 lat ago
   Budownictwo nie jest takie proste, na jakie wygląda. Trzeba je klasyfikować, gdyż taka dziedzina życia jest najzwyczajniej w świecie bardzo rozległa. Niestety, to nie jest takie proste i nie każdy to od razu zrozumie. Klasyfikacja budownictwa zajmuje się wieloma czynnikami podziału. Bierze pod lupę pewne cechy, względem których budownictwo jest dzielone na typy. Pierwszym…
  • Plac budowy

   49 lat ago
   Plac budowy to teren, gdzie spotkamy wszelkie parce, jakie mogą być wykowane z zakresu budowania i wznoszenia nowych obiektów. To nie jest takie trudne oraz takie nieistotne. Jak widać, jest to zupełnie potrzebne dla każdego, dlatego nie możemy być w takim momencie bez jakichkolwiek tego typu elementów obojętności. Niestety, nie da się ukryć, że…
 • Grudzień 2018
  P W Ś C P S N
  « Lis    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31