Tańsze media dla seniorów

media-dla-seniorowCzy życie seniora musi kręcić się wokół modlitwy, rozwiązywania krzyżówek i przesiadywania na ławce w parku? Ależ nie! Seniorzy mogą obecnie robić wiele rzeczy, o których wcześniej być może nawet nie marzyli. Kto bowiem zabroni im choćby interesować się technologicznymi nowinkami i korzystać z Internetu? Raczej nikt! Co więcej, sami dostawy mediów dbają o przygotowanie atrakcyjnych ofert dla osób powyżej 60 roku życia. Czy seniorów stać na telewizję i Internet?

Wbrew opiniom co niektórych osób, seniorzy mogą korzystać z mediów bez żadnych przeszkód. Problemem dla nich nie są nawet finanse, gdyż pakiety łączące telewizję, Internet i telefon stacjonarny oraz komórkowy pozwalają poczynić spore oszczędności. Dzięki wykupieniu ich w ramach jednego pakietu można zaoszczędzić w skali roku nawet do kilkuset złotych, co dla każdego – nie tylko dla seniora – jest kwotą naprawdę całkiem sporą. Dostawcy mediów zadbali zatem o to, by żaden senior nie musiał korzystać z naziemnej telewizji cyfrowej z mało rozbudowaną i nieurozmaiconą ofertą. Starsze osoby mogą oglądać nawet 70 kanałów telewizji kablowej, z których nawet 1/3 będzie dostępna jako kanały HD.

Internet będzie miał natomiast szybkość na tyle wysoką, że możliwe będzie oglądanie filmów w Internecie i korzystanie z internetowych videokomunikatorów. Wszystko to gwarantuje, że seniorzy mogą cieszyć się z takich samych rozwiązań jak ludzie młodzi. Wszystko to jest dla nich na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko, że po to sięgną i wypróbują.

Comments are closed.

Search
Advertisement
  • Paleta euro w Poznaniu dla Twojej firmy kurierskiej!

   50 lat ago
   Przełom roku to z pewnością gorący czas w każdej firmie kurierskiej. Sprzedaż internetowa zyskuje coraz więcej zwolenników, którzy chcą dokonać zakupy bez konieczności wychodzenia z domu, stania w kolejkach, słowem – marnowania czasu. Widać to zwłaszcza przy zakupach prezentów świątecznych. Wiele osób kupuje je po prostu przez internet.
  • Narzędzia budowlane i kwestie związane z budownictwem

   50 lat ago
   Narzędzia budowlane przyspieszają pracę na budowie. Każdy budowlaniec może ich używać. Bez nich praca nie jest taka przyjemna a co najważniejsze taka efektywna. W dzisiejszych czasach standardy technologiczne pozwalają nam na zastępowanie pracy ludzkich rak innymi narzędziami. Być może takie narzędzia jak młotek czy śrubokręt to już nie najnowsze standardy, ale nie da się…
  • A co chodzi z tą siarą bydlęcą colostrum?

   50 lat ago
   Colostrum bydlęce ma niezliczoną ilość właściwości, które wzmacniają i regulują nasz organizm. Młodziwo wspiera procesy obronne organizmu, reguluje układ odpornościowy i wzmacnia jego działanie. Siara bydlęca ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe dzięki czemu osoby z problemami z układem pokarmowym, zatruciami, biegunkami mogą poczuć ulgę. Siara liofiizowana pozwala na redukcję trądziku i poprawę kondycji skóry.…
 • Lipiec 2019
  P W Ś C P S N
  « Maj    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031