Komoda drewniana z przewijakiem – idealny asystent rodzica.

Od jakiegoś czasu rozmyślasz na temat, jak odpowiednio zagospodarować przestrzeń w pokoju dziecka? Niewielki metraż stwarza ogromne ograniczenie dla twoich pomysłów? Niech skąpa ilość metrów kwadratowych nie zabija Twojej przestrzennej fantazji. Komoda z przewijakiem dla niemowląt to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Pragniesz zapoznać się z jej cechami charakterystycznymi? Odwiedź wirtualny salon Pinio:https://www.pinio.com.pl/meble/komoda-z-przewijakiem-marsylia/. Od teraz nie musisz osobno kupować komody oraz przewijaka, które zajęłyby bardzo dużo miejsca. Nasze sklepy posiadają komody z przewijakiem dla niemowląt, tak zwany mebel 2w1!

Przewijaki dla niemowląt z komodą dostępne są w dwóch różnych rozmiarach.  Pierwszy dostosowany jest do parametrów komody (101×52 cm), a drugi z kolei wykracza poza nie (101×73 cm). Zgodnie z ilością dostępnego miejsca, wybieraj odpowiedni dla siebie. 

Każda komoda z przewijakiem drewniana odznacza się wyjątkową trwałością, bowiem w jej procesie produkcji posilono się o użycie wysokiej klasy drewna sosnowego. Z kolei, wzmacniające półki wykonano z płyt laminowanych. 

Fakt, za który klienci uwielbiają nasz asortyment jest bezpieczeństwo jego użytkowania. Mianowicie, drewniana komoda z przewijakiem swój kolor zawdzięcza specjalnej farbie ekologicznej, odznaczającej się wzorowym składem, wolnym od alergenów. 

Komody dziecięce z przewijakiem to meble, które posłużą Twojemu malcowi przez wiele lat. Odpowiada za to przepuszczalność powietrza przez farbę, którą zostały pomalowane. Krok ten zapewnia drewnianym materiałom odpowiednie oddychanie, co przekłada się na ich żywotność.

Komoda dla niemowląt z przewijakiem posiada system cichego domykania, dzięki czemu szperając w poszukiwaniu niezbędników, z pewnością nie wybudzisz ze snu swojego dziecka.

Czas najwyższy usiąść wygodnie na kanapie i rozejrzeć się wśród produktów Pinio. Komoda drewniana z przewijakiem to niezwykle udogodnienie w dziecięcym pokoju.

Sprawdź również:  Podział domu - przydatność w życiu ludzkim
Ten wpis został opublikowany w Poradniki dnia , przez .